Çankırı Notebook Tamiri ve Satışı

Notebook Tamiri ve Satışı

Kargılı Bilişim, Çankırı ve çevresindeki firmalara yönelik notebook tamiri, notebook satışı ve 2 el laptop satışı hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, notebook da oluşan donanımsal yada yazılımsal sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servis birimimiz de tamiri, yenilenmesi, eski laptop'unuz alınarak yerine yeni bir laptop verilmesi gibi işlemleri kapsamaktadır. Her türlü marka ve model 2 el ile sıfır notebooklar için tarafımızdan fiyat almayı unutmayınız.

Hizmetler

Her Marka ve Model Laptop

Aradığınız marka ve model farketmeksizin notebookları uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası destek ile müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız.

Temiz Notebook Bilgisayarlar

İkinci el notebook bilgisayarlar uzman ekibimiz tarafından gerekli kontrollerden geçirilerek, bakımı yapılarak ve tekrar ambalajlanarak satışa sunulmaktadır.

Notebook Bileşenleri ve Çevre Birimleri

Notebook için tüm bileşenler, donanımlar, aksesuar ürünleri, mini klavye, mini mouse, kablosuz mouse, kulaklık, hoparlör ve diğer ekipmanları için en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Servis Hizmetleri

Notebook tamir ve bakımları, parça değişimleri, chipset değişimi, ram değişimi, ssd disk değişimi, fan temizliği, virüs temizliği, sistem kurulum işlemleri teknik servisimizde uzman ekibimizle yapılmaktadır.

Fame