Çankırı Cep Telefonu Tamiri ve Satışı

Cep Telefonu Tamiri ve Bakımı

Kargılı Bilişim, Çankırı ve çevresinde Samsung Cep Telefonu Tamiri, Apple Cep Telefonu Tamiri, İphone Cep Telefonu Tamiri, Lg Cep Telefonu Tamiri, Sony Cep Telefonu Tamiri, Huawei Cep Telefonu Tamiri, Vestel ve Htc Gibi Marka Gözetmeksizin tamir ve bakım İşlemlerini yapmaktadır.

Hizmetler

Her Marka ve Model Yazıcı

Aradığınız marka ve model farketmeksizin  Cep Telefonlarını uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası destek ile müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız.

Her Marka ve Model Telefon

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda her marka ve model cep telefonu tamiri ve bakımı yapmaktayız. AFN Bilgisayar olarak taleplerinize kaliteli, güvenilir, hızlı ve kesin çözümler sunuyoruz.

Her Marka ve Model Telefon

Teknik Servisimizde Dokunmatik Ekran Değişimi için orjinal ve yan sanayi ekranlar kullanmaktayız. Ankara genelinde cep telefonu ekran değişim hizmeti veren firmamız müşterimizin istekleri doğrultusunda işlem yapmaktadır.

Her Marka ve Model

Firmamız her türlü marka ve model cep telefonlarının şarj cihazlarını, usb kablolarını, kapak ve dokunmatik ekran filmlerini bünyesinde stoklamaktadır. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Fame